Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Produktet

Kafe Ekspres perdorim Profesional

Perzierje e kulturave te ndryshme te kafese se pjekur kokerr, per perdorim ne makinerite profesionale te ekspresit per Ho.Re.CA (Hotel – Restorant – Kafeteri).

Kafe Ekspres perdorim familjar.

Perzierje te kulturave te ndryshme te kafese se pjekur dhe te bluar, per perdorim ne eskpreset Moka dhe makinerite e ekspresit me luge per perdorim familjar.

Kafe Ekspres Monodoze.

Perzierje te kulturave te ndryshme te kafese se pjekur dhe te bluar, te ambalazhuar ne formen e cialdes (bustines) ose te kapsules nje perdorimshe me nje doze te vetme. Zgjidhje e shpejte dhe praktike per familje, zyra per kedo dhe kudo.