Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
Mulliri® Espresso Crema Bar 1000g

1,200.00 L

Përshkrim

Kafe kokerr nga kultura te perzgjedhura te kafeve arabike dhe robusta, te pjekura dhe te perzjera (miscela).
Paketuar ne ambalazh alumini 1000g.
Per perdorim profesional HO.RE.CA (Hotel – Restaurant – Café)