Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
Mulliri® Espresso Grande Crema 16 Kapsula Nescafe® Dolce Gusto® Compatible

600.00 L

Categories: , , ,

Përshkrim

Kafe Ekspres në kapsulë monodozë një përdorimshe.

Të përshtatshme për makineritë Nescafe® Dolce Gusto®*.

*Marka tregtare nuk i përket kompanisë Mulliri i Vjeter Shpk dhe firmave të lidhura me të.