Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
Mulliri® Espresso Brazil 10 Kapsula Nespresso Original® Compatible

390.00 L

Një filxhan kremoz dhe i ëmbël me nuanca të mirë-ekuilibruara të maltit, qumështit dhe çokollatës së zezë; kjo e fundit e përforcuar edhe nga pjekja e fortë që zgjidhet për këtë kafe. Pas-shija fal aroma drithërash dhe lajthish të pjekura, duke krijuar në tërësi një kafe tipike braziliane të cilësisë së lartë.

Categories: , ,