Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Na shkruani

Ne deshirojme t’ju vijme ne ndihme prandaj mos ngurroni te na shkruani. Ne do t’ju kthejme pergjigje sa me shpejt te jete e mundur.

Vendndodhjet

ZYRAT QENDRORE

Rruga Dytesore Tirane-Durres, Berxull, 100m mbi uren e Limuthit, Tirana, Albania

DYQANI RRUGA BUDI (D1)

Rr. Budi, Pallati Nr.19, Dyqani Nr.1, Tirane

DYQANI RRUGA BARDHYL (D3)

Rr. Bardhyl, Nr.7, Pallati Nr.13, Kati 1, nr pasurie 6/40-N7, Tirane

DYQANI NE DURRES (D5)

Bulevardi Epidam, Durres

DYQANI BARRIKADAT (D7)

Rr. Barrikadave, vila Petrela, hyrja nr. 1, Njesia Bashkiake nr 9, , Tirane

DYQANI RRUGA DURRESIT (D9)

Rr. Durresit, Pallati nr.58, Njesia Bashkiake nr10, Tirane

DYQANI SHALLVARET (D11)

Rr. Reshit Collaku, Njesia Bashkiake nr.5, Tirane

MULLIRI PLUS (D13)

Rruga Reshit Petrela 15, Tirane

MULLIRI VLORE (D01)

Sheshi Pavaresia, Vlore

MULLIRI GOURMET (D17)

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana 1001

SHKOLLA E BALETIT (D16)

Blvd. Bajram Curri, prane Shkolles se Baletit

DYQANI NE TETOVE

ILINDENSKA NO.1/A2-2 TETOVO MACEDONIA

DYQANI SHESHI WILLSON (D2)

Rr. Sami Frasheri, pallati 143, kati 1, njesia bashkiake nr. 5, Tirane

DYQANI RRUGA E KAVAJES (D4)

Rr. Kavajes, Ndertesa nr.97/1, kati 1, nr. Pasurie 4/94, Tirane

DYQANI SELITA (D6)

Rr. Bulevardi `Bajram Curri`, me nr.pasurie 3/3-M2, dhe nr.3/305, Tirane

DYQANI 21-SHI (D8)

Rr. Muhamet Gjollesha, Pallati nr.175, Njesia Bashkiake nr 7, Tirane

DYQANI RRUGA ELBASANIT (D10)

Rr. Budi, Njesia bashkiake nr.1, Tirane

DYQANI PAZARI RI (D12)

Sheshi Avni Rustemi, Godina Nr.7, Njesia nr 3, Pazari i ri, Tirane

DYQANI MYSLYM SHYRI (D14)

Rruga Sami Frashëri 1, Tirane

DYQANI TIA (RINAS)

Rinas, Tirana International Airport “Mother Teresa Tirana, 1504

DYQANI NE SHKUP

ILJO VOJVODA, SKOPJE, MACEDONIA