Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Mulliri® Espresso Crema Bar Supremo 1000g

Përshkrim

Kafe kokerr nga kultura te perzgjedhura te kafeve arabike dhe robusta, te pjekura dhe te perzjera (miscela).
Paketuar ne ambalazh alumini 1000g.
Per perdorim profesional HO.RE.CA (Hotel – Restaurant – Café)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mulliri® Espresso Crema Bar Supremo 1000g”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *