Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
Mulliri® Espresso Dekaf 10 Kapsula Nespresso Original® Compatible

440.00 L

E bute dhe e ekuilibruar, Dekaf eshte perzierje e kafeve te perzgjedhura nga origjina te ndryshme ne bote, per çdokend ne kerkim te nje eksperience origjinale kafeje, por pa efektet e kafeines.

Categories: , ,