Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Ne besojmë se, suksesi i kompanisë tonë është rezultat i njerëzve fantastik që punojnë këtu. Pasioni, vendosmëria, angazhimi, përgatitja dhe ndershmëria janë parimet që kanë ushqyer shpirtin e kompanisë “Mulliri Vjetër” për 25 vite.

Ne i mirëpresim njerëzit dinamikë që kërkojnë një karrierë sfiduese dhe që gëzojnë kur punojnë në ekip. Çdo punonjës është një pasuri për ne, prandaj ofrojmë përfitime konkuruese, një ambient pune argëtues dhe mundësi emocionuese për rritje profesionale.

Nëse jeni të interesuar të jeni pjesë e një kompanie që është e fokusuar në bërjen e përditshmërisë  të veçantë për klientët dhe ekipin tonë, “Mulliri Vjetër” është kompania e duhur për ju.
SI TË APLIKONI
Për t’u bashkuar me ne, dërgoni CV(Curriculum Vitae) tuaj shoqëruar me foto në adresën tonë të e-mailit hra@mullirivjeter.com. Të gjitha aplikimet do të lexohen brenda një kohe të shkurtër por vetëm kandidatët më të favorizuar do të  njoftohen me e-mail.