Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Espresso

 • Espresso

  70 Leke

  Kafe ekspres Miscela Arabica Mulliri Vjeter
 • Doppio Espresso

  140 leke

  Dy kafe ekspres Miscela Arabica Mulliri Vjeter
 • Espresso Macchiato

  80 Leke

  Kafe Ekspres me qumesht dhe shkume qumeshti
 • Espresso Macchiato Doppio Latte

  90 Leke

  Kafe ekspres me dopio qumesht dhe shkume qumesht
 • Doppio Espresso Macchiato

  150 Leke

  Dopio Kafe Ekspres me Dopio qumesht dhe shkume qumeshti
 • Caffè Latte

  150 Leke

  Kafe Ekspres me qumesht
 • American Coffee

  110 Leke

  Kafe ekspres e perzier me uje te nxehte
 • American Coffee Latte

  120 Leke

  Kafe ekspres e perzier me uje te nxehte dhe qumesht
 • Cappuccino Medium

  150 Leke

  Kafe ekspres me qumesht te ngrohte kremoz
 • Cappuccino Large

  170 Leke

  Kafe ekspres me qumesht te ngrohte kremoz
 • Cappuccino Chocomel

  180 Leke

  Kafe ekspres me qumesht te ngrohte kremoz me karamel ose cokollate
 • Filter Coffee

  100 Leke

 • Instant Coffee

  150 Leke

 • Mochaccino Hot

  180 Leke

ÇAJ

 • Çaj Organik

  100 Leke

  Pyesni në kasë për llojet e ndryshme të çajrave
 • Deteinated Green Tea

  200 Leke

  Çaj jeshil i deteinuar
 • Çaj Special Organik

  200 Leke

  Oolong / Çaj i bardhe special
 • Çajra me Bustine

  100 Leke

  Limon / Kamomil

Single Origin Coffee

 • Kafja e Muajit – Tanzania Washed AA Tanga

  120 Leke

 • Espresso Gourmet

  120 Leke

  Kafe ekspres Gourmet (Arabike)
 • Espresso Deka

  100 Leke

  Kafe ekspres pa kafeine (Arabike)
 • Espresso Ethiopia Sidamo

  110 Leke

  Kafe ekspres Ethiopia Sidamo (Arabike)
 • Espresso Columbia Supremo

  120 Leke

  Kafe ekspres Columba Supremo (Arabike)

Kafe Turke

 • Kafe Turke me Qumësht

  80 Leke

  Kafe Turke Tradicionale Mulliri Vjeter me qumësht
 • Kafe Turke

  70 Leke

  Kafe Turke Tradicionale Mulliri Vjeter

Hot Chocolate & Creams

 • Krokao

  350 Leke

  Me copeza Oreo
 • Salep

  170 Leke

  Pije e ngrohtë aromatike
 • Kakao

  170 Leke

  Kakao e ngrohtë
 • Delizia al Caffe

  190 Leke

  Krem i ngrohtë me shije kafeje
 • Crema Calda ai Frutti di Bosco

  190 Leke

  Krem i ngrohtë me fruta pylli
 • Hot Chocolate Arancia

  190 Leke

  Çokollatë e ngrohtë me portokall
 • Hot Chocolate Caramel Mou

  190 Leke

  Çokollatë e ngrohtë me karamel
 • Hot Chocolate White

  170 Leke

  Çokollatë e bardhë e ngrohtë
 • Hot Chocolate Classica

  170 Leke

  Çokollatë klasike e ngrohtë

Cold Blended Beverage

 • Vanilla Frappe Raspberry

  250 Leke

 • Vanilla Frappe Coconut

  250 Leke

 • Vanilla Frappe Blueberry

  250 Leke

 • Iced Chocolate Coffee

  200 Leke

 • Iced Chocolate Classic

  170 Leke

 • Iced Chocolate Caramel

  200 Leke

 • Freddo Mochaccino Chocolate

  180 Leke

 • Freddo Mochaccino Caramel

  180 Lekë

 • Freddo Cappuccino

  150 Leke

 • Freddo Caffe

  150 Leke

 • Frappuccino Chocolate

  180 Leke

 • Frappuccino Caramel

  180 Leke

 • Frappuccino Biscuit

  180 Leke

 • Frappe Milk

  170 Lekë

 • Frappe Classic

  170 Leke

Milkshake

 • Strawberry Milkshake

  170 Leke

 • Passion Fruit Milkshake

  170 Leke

 • Orange Milkshake

  170 Leke

 • Lemon Milkshake

  170 Leke

 • Chocolate Milkshake

  170 Leke

 • Caramel Milkshake

  170 Leke

Cold Creams

 • Crema al Caffe

  150 Leke

 • Frozen Yogurt

  200 Leke

  Çokollate-Biskotë / Luleshtrydhe / Mjedër

Mocktail & Soda

 • Ananas Soda

  210 Leke

  Pije jo alkolike, lehtësisht e gazuar, me shije ananasi
 • Grenadine Soda

  210 Leke

  Pije jo alkolike, lehtësisht e gazuar, me shije shege
 • Orange Spritz

  180 Leke

  Pije jo alkolike, lehtësisht e gazuar, me shije portokalli
 • Banana Sunrise

  260 Leke

  Pije jo alkolike, lehtësisht e gazuar, me shije banana dhe fruta ekzotike
 • Raspberry Spritzer

  260 Leke

  Pije jo alkolike, lehtësisht e gazuar, me shije mjedre
 • Apple Mint Nojito

  260 Leke

  Pije jo alkolike, lehtësisht e gazuar, me shije molle jeshile dhe mente

Smoothie

 • Kiwi Smoothie

  320 Leke

 • Strawberry Smoothie

  320 Leke

 • Blackberry Smoothie

  320 Leke

 • Raspberry Smoothie

  320 Leke

Iced Tea

 • Iced Green Tea

  170 Leke

  Çaj i ftohtë jeshil
 • Iced Peach & Apricot Tea

  170 Leke

  Çaj i ftohtë me pjeshkë dhe kajsi
 • Iced Hibiskus Tea

  170 Leke

  Çaj i ftohtë hibiskus

Granita

 • Raspberry Granita

  150 Leke

 • Mango & Lime Granita

  150 Leke

Embëlsira

 • Biskotë brownie

  120 Leke

 • Petull e Mbushur me Luleshtrydhe

  120 Leke

 • Petull e Veshur me Çokollatë e Bardhë

  120 Leke

 • Petull e Mbushur me Krem Fistikë

  120 Leke

 • Biskotë e bute me limon

  120 Leke

 • Biskotë e bute me bajame

  120 Leke

 • Biskotë e bute me matcha & mjeder

  120 Leke

 • Biskotë e bute me karamel

  120 Leke

 • Florentine me fara miks & rrush të thatë

  80 Leke

 • Florentine me fara miks

  80 Leke

 • Florentine me fara susam & çokollatë

  80 Leke

 • Petull e Veshur me Karamel

  120 Leke

 • Biskotë fitbar

  90 Leke

 • Biskotë arrë & kanellë

  20 Leke

 • Biskotë me tërshërë & rrush

  70 Leke

 • Biskotë me vanilje & çokollatë

  20 Leke

 • Biskotë me çokollatë

  100 Leke

 • Krokante me tërshërë & hurmë arabie

  100 Leke

 • Krokante me tërshërë & mjedër

  100 Leke

 • Biskotë Red Velvet

  120 Lekë

 • Biskotë me Portokall

  120 Lekë

 • Cupcake Mojito

  110 Leke

 • Petull e Mbushur me Nutella

  120 Leke

 • Petull e Mbushur me Krem Pasticerie

  120 Leke

 • Kruasan me Çokollatë

  120 Leke

 • Kruasan me Krem Pastiçerie

  120 Leke

 • Kruasan me Reçel Kajsie

  120 Leke

 • Muffin me rrush te thate

  110 Leke

 • Cupcake Kakao

  110 Leke

 • Cupcake Vanilje

  110 Leke

 • Cupcake Luleshtrydhe

  110 Leke

 • Petull e Veshur me Nutella

  120 Leke

 • Cupcake Panxhar

  110 Leke

 • Cupcake Lemon

  110 Leke

 • Muffin me banane

  130 Leke

 • Muffin me karrotë & xhinxher

  130 Leke

 • Muffin me çokollatë & lajthi

  110 Leke

 • Kruasan me Drithëra & Mjaltë

  120 Leke

 • Kruasan me Drithëra & Portokall

  130 Leke

 • Kruasan me 5 Drithëra & Boronicë

  130 Leke

 • Petull e Mbushur me Fruta Pylli

  120 Leke

Sanduiç dhe Tost

 • Panine Rustike

  270 Leke

  Sallam Milano, djathë Emental, spec i kuq, lakër e bardhë
 • Mediterranea

  190 Leke

  Panine misri, mayoneze, curry, djath i bardhe, spec, rigon, pate ulliri, vaj ulliri, ullinj te zinj
 • Panine me patate & proshutë pule

  190 Leke

  Panine me patate dhe fara lule dielli, mustarde, mayoneze, curry, proshute pule, djathe guda
 • Integrale Milano

  200 Leke

  Buke integrale me fara, patellxhane, vaj ulliri, djath bebe, sallam Milano viçi
 • Bukë Qumështi Mortadella

  200 Leke

  Bukë qumështi, pesto borziloku, djath bebe, djath provolone, mozzarella të freskët, mortadella
 • Tost me Proshutë Pule

  150 Leke

  Buke tosti, krem djathi, djath gouda, proshute pule