Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

KAFE E FRESKET.
NE AMBIENTET TUAJA.

Transporti & Pagesa
Në të gjithë Shqipërinë
180 Lekë brënda qytetit të Tiranës dhe 280 Lekë për çdo zonë tjetër. Për dërgesat mbi 2kg, kostoja rritet me 25 lekë / kg.
Transport i shpejtë
Dorëzimi brënda 24h në Tiranë dhe 48 orë në çdo zonë tjetër.
Aty ku ju ndodheni
Korrieri ju kontakton dhe pakoja mbërrin në ambientet tuaja.
Pagesa Cash
Ju paguani me para në dorë (cash) në momentin që merrni porosinë.
Çaj
Mbi 15 lloje çajrash organikë
Çokollata & Biskota
Campbells, Stroopwafels, Lindt etj.

Për porosi, kontaktoni: