Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
Mulliri® Espresso Ethiopia 10 Kapsula Nespresso Original® Compatible

440.00 L

Aroma e këndshme e luleve, e cila merr lehtësisht vëmendjen me shijim të parë, shoqërohet nga nuancat e dallueshme të frutave që vijnë si rezultat i procesit natyral të përpunimit. Pas-shija e saj “këmbëngulëse” karakterizohet nga nuancat e frutave dhe erëzave të nxehta.

Categories: , ,