Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Mulliri® Moka Intenso 250g

Categories: , ,

Përshkrim

Kafe e pjekur dhe e bluar per perdorim familjar ne ekspres Moka.
Mulliri® Moka Intenso 250g eshte rezultat i perzjerjeve te kulturave te perzgjedhura te kafeve arabike dhe robusta.
Ambalazhuar ne vakum me qese alumini per te ruajtur shijen dhe aromen si diten e pare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mulliri® Moka Intenso 250g”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *