Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Mulliri® Espresso Professional Barista 1000g

Përshkrim

Kafe kokerr nga kultura te perzgjedhura te kafeve arabike, te pjekura dhe te perzjera (miscela).
Paketuar ne ambalazh alumini 1000g.
Per perdorim profesional HO.RE.CA (Hotel – Restaurant – Café)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mulliri® Espresso Professional Barista 1000g”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *