Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Përshkrim

Kafe e pjekur dhe e bluar, per tu pergatitur ne xhezve sipas menyres turke, e paketuar ne ambalazh alumini per te ruajtur shijen dhe aromen e kafese.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mulliri Vjeter® Kafe Turke 200g”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *