Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
Mulliri® Espresso Oro 10 Kapsula Nespresso Original® Compatible

390.00 L

Oro është rezultat i përpjekjeve të vazhduara të mjeshtrave tanë të pjekjes, për të sjellë në jetë një përzierje unike kafeje. Në të mbizoterojnë delikatesa dhe ëmbëlsia e kafes arabike, teksa prania e kafeve robusta më cilësore vjen për të siguruar kremozitetin dhe balancën e shijes që karakterizon një kafe të mirefilltë ekspresi.

Categories: , ,