Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
Colombia Supremo (Single Origin)

2,000 Lekë / kg
Kafe arabike e ardhur nga vendi i origjinës me shije të pastër, nuanca frutore dhe çokollate të zezë
Bluarja

Kokërr ose e bluar per t’ju përshtatur makinerisë suaj (me lugë, moka, filtër, french press, etj.)

Sasia

Sasia minimale e porosisë është 100gr. Kafja mund të ndahet në paketime të vogla për të ruajtur freskinë.

Categories: ,