Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Description

Kafe e pjekur dhe e bluar, per tu pergatitur ne xhezve sipas menyres turke, e paketuar ne ambalazh alumini per te ruajtur shijen dhe aromen e kafese.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mulliri Vjeter® Kafe Turke 200g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *