Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Ekspres Crema Bar Supreme 250g

Categories: , ,

Description

Kafe e pjekur dhe e bluar per perdorim familjar ne ekspres Moka.
Kafeja Ekspres Crema Bar Supreme 250g eshte rezultat i perzjerjeve te kulturave te perzgjedhura te kafeve arabike dhe robusta.
Ambalazhuar ne vakum me qese alumini per te ruajtur shijen dhe aromen si diten e pare.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ekspres Crema Bar Supreme 250g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *