Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Espresso

 • Espresso

  80 Leke

  Kafe ekspres Miscela Arabica Mulliri Vjeter
 • Doppio Espresso

  160 leke

  Dy kafe ekspres Miscela Arabica Mulliri Vjeter
 • Espresso Macchiato

  90 Leke

  Kafe ekspres me qumesht dhe shkume qumeshti
 • Espresso Macchiato Doppio Latte

  100 Leke

  Kafe ekspres me dopio qumesht dhe shkume qumesht
 • Doppio Espresso Macchiato

  170 Leke

  Dopio kafe ekspres me dopio qumesht dhe shkume qumeshti
 • Caffè Latte

  170 Leke

  Kafe ekspres me qumesht
 • American Coffee

  110 Leke

  Kafe ekspres e perzier me uje te nxehte
 • American Coffee Latte

  120 Leke

  Kafe ekspres e perzier me uje te nxehte dhe qumesht
 • Cappuccino Medium

  170 Leke

  Kafe ekspres me qumesht te ngrohte kremoz
 • Cappuccino Large

  190 Leke

  Kafe ekspres me qumesht te ngrohte kremoz
 • Cappuccino Chocomel

  210 Leke

  Kafe ekspres me qumesht te ngrohte kremoz me karamel ose cokollate
 • Instant Coffee

  190 Leke

 • Mochaccino Hot

  200 Leke

Çaj i Ngrohte

 • Çaj Organik

  140 Leke

  Pyesni në kasë për llojet e ndryshme të çajrave
 • Deteinated Green Tea

  230 Leke

  Çaj jeshil i deteinuar
 • Çaj Special Organik

  230 Leke

  Oolong / Çaj i bardhe special
 • Hot Matcha Latte

  340 Leke

 • Hot Chai Latte

  340 Leke

Single Origin Coffee

 • Kafja e Muajit – Fiorenza

  120 Leke

 • Espresso Gourmet

  130 Leke

  Kafe ekspres Gourmet (Arabike)
 • Espresso Deka

  120 Leke

  Kafe ekspres pa kafeine (Arabike)
 • Espresso Ethiopia Sidamo

  120 Leke

  Kafe ekspres Ethiopia Sidamo (Arabike)
 • Espresso Columbia Supremo

  130 Leke

  Kafe ekspres Columba Supremo (Arabike)

Kafe Turke

 • Kafe Turke me Qumësht

  90 Leke

  Kafe Turke Tradicionale Mulliri Vjeter me qumësht
 • Kafe Turke

  80 Leke

  Kafe Turke Tradicionale Mulliri Vjeter

Hot Chocolate & Creams

 • Krokao

  380 Leke

  Me copeza Oreo
 • Salep

  190 Leke

  Pije e ngrohtë aromatike
 • Kakao

  190 Leke

  Kakao e ngrohtë
 • Crema Calda ai Frutti di Bosco

  220 Leke

  Krem i ngrohtë me fruta pylli
 • Hot Chocolate Arancia

  220 Leke

  Çokollatë e ngrohtë me portokall
 • Hot Chocolate Caramel Mou

  220 Leke

  Çokollatë e ngrohtë me karamel
 • Hot Chocolate White

  200 Leke

  Çokollatë e bardhë e ngrohtë
 • Hot Chocolate Classica

  200 Leke

  Çokollatë klasike e ngrohtë

Cold Blended Beverage

 • Vanilla Frappe Raspberry

  290 Leke

 • Vanilla Frappe Coconut

  290 Leke

 • Vanilla Frappe Blueberry

  290 Leke

 • Iced Chocolate Coffee

  230 Leke

 • Iced Chocolate Classic

  200 Leke

 • Iced Chocolate Caramel

  230 Leke

 • Freppuccino Chocolate

  200 Leke

 • Freddo Mochaccino Chocolate

  210 Leke

 • Freddo Mochaccino Caramel

  210 Lekë

 • Freddo Cappuccino

  170 Leke

 • Freddo Caffe

  170 Leke

 • Frappuccino Caramel

  200 Leke

 • Frappuccino Biscuit

  200 Leke

 • Frappe Milk

  190 Leke

 • Frappe Classic

  190 Leke

Milkshake

 • Strawberry Milkshake

  190 Leke

 • Passion Fruit Milkshake

  190 Leke

 • Orange Milkshake

  190 Leke

 • Lemon Milkshake

  190 Leke

 • Chocolate Milkshake

  190 Leke

 • Caramel Milkshake

  190 Leke

Cold Creams

 • Crema al Caffe

  150 Leke

 • Frozen Yogurt

  200 Leke

  Çokollate-Biskotë / Luleshtrydhe / Mjedër

Mocktail & Soda

 • Ananas Soda

  240 Leke

  Pije jo alkoolike, lehtësisht e gazuar, me shije ananasi
 • Grenadine Soda

  240 Leke

  Pije jo alkoolike, lehtësisht e gazuar, me shije shege
 • Orange Spritz

  210 Leke

  Pije jo alkoolike, lehtësisht e gazuar, me shije portokalli
 • Banana Sunrise

  300 Leke

  Pije jo alkoolike, lehtësisht e gazuar, me shije banana dhe fruta ekzotike
 • Raspberry Spritzer

  300 Leke

  Pije jo alkoolike, lehtësisht e gazuar, me shije mjedre
 • Apple Mint Nojito

  300 Leke

  Pije jo alkoolike, lehtësisht e gazuar, me shije molle jeshile dhe mente

Smoothie

 • Kiwi Smoothie

  370 Leke

 • Strawberry Smoothie

  370 Leke

 • Blackberry Smoothie

  370 Leke

 • Raspberry Smoothie

  370 Leke

Iced Tea

 • Iced Matcha Latte

  350 Leke

 • Iced Chai Latte

  350 Leke

 • Iced Green Tea

  200 Leke

  Çaj i ftohtë jeshil
 • Iced Peach & Apricot Tea

  200 Leke

  Çaj i ftohtë me pjeshkë dhe kajsi
 • Iced Hibiskus Tea

  200 Leke

  Çaj i ftohtë hibiskus

Granita

 • Raspberry Granita

  180 Leke

 • Mango & Lime Granita

  180 Leke

Embëlsira

 • Petull e Veshur me Çokollatë e Bardhë

  130 Leke

 • Pumpkin Spice Muffin

  130 Leke

  Muffin me Kungull
 • Biskotë me Portokall

  140 Lekë

 • Biskotë Red Velvet

  140 Lekë

 • Krokante me tërshërë & mjedër

  120 Leke

 • Krokante me tërshërë & hurmë arabie

  120 Leke

 • Biskotë me çokollatë

  120 Leke

 • Biskotë me vanilje & çokollatë

  30 Leke

 • Biskotë me tërshërë & rrush

  80 Leke

 • Biskotë arrë & kanellë

  30 Leke

 • Biskotë fitbar

  120 Leke

 • Biskotë brownie

  140 Leke

 • Florentine me fara miks & rrush të thatë

  110 Leke

 • Biskotë e bute me matcha & mjeder

  170 Leke

 • Biskotë e bute me limon

  170 Leke

 • Petull e Mbushur me Krem Fistikë

  130 Leke

 • Petull e Veshur me Çokollate & Lajthi

  130 Leke

 • Petull e Mbushur me Luleshtrydhe

  130 Leke

 • Petull e Veshur me Karamel

  130 Leke

 • Petull e Mbushur me Fruta Pylli

  130 Leke

 • Muffin me çokollatë & lajthi

  120 Leke

 • Cupcake Lemon

  170 Leke

 • Cupcake Panxhar

  170 Leke

 • Cupcake Mojito

  170 Leke

 • Cupcake Luleshtrydhe

  170 Leke

 • Cupcake Vanilje

  170 Leke

 • Cupcake Kakao

  170 Leke

 • Muffin me rrush te thate

  120 Leke

 • Kruasan me Krem Pastiçerie

  140 Leke

 • Kruasan me Çokollatë

  120 Leke

 • Petull e Mbushur me Krem Pasticerie

  130 Leke

 • Petull e Mbushur me Çokollate & Lajthi

  130 Leke

Sanduiç dhe Tost

 • Tost me Pancete & Veze te Pjekur

  280 Leke

  Pancete derri, veze e pjekur ne furre, majoneze, piper, kripe
 • Schiacciata

  320 Leke

  Proshute cotto, djathe kaçkavall, majoneze
 • Ciabatta me Perime

  290 Leke

  Patellxhan, spec, kungull, djathe kaçkavall, pesto borziloku, ereza, krem djathi
 • Burger Vegjetarian

  320 Leke

  Qofte vegjetariane, kastravec turshi, speca te kuq te pjekur, fare lulekuqe, majoneze me chives
 • Falafel Burger

  320 Leke

  Qofte libaneze me qiqra, proshute pule, djathe cheddar, salce toum & majoneze, fara luledielli, fara lini
 • Panine Rustike

  340 Leke

  Sallam Milano, djathë Emental, spec i kuq, lakër e bardhë
 • Mediterranea

  250 Leke

  Speca, paté ulliri, djathe i bardhe, ereza, krem majoneze, fare lulekuqe
 • Panine me patate & proshutë pule

  250 Leke

  Proshute pule, djathe gouda, krem patate, ereza, krem majoneze, fara luledielli & lini
 • Integrale Milano

  260 Leke

  Milano viçi, gouda, ereza, krem patellxhani, krem djathe bebe, fara miks
 • Buke Qumeshti Mortadella

  320 Leke

  Sallam mortadella derri, mocarela, djathe kaçkavall, krem djathi bebe, pesto borziloku, fara susami
 • Tost me Proshutë Pule

  280 Leke

  Proshute pule, gouda, krem djathi