Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Espresso

 • Espresso

  80 Leke

  MULLIRI VJETER® Miscela Arabica espresso
 • double shot espresso

  160 leke

  MULLIRI VJETER® Miscela Arabica espresso (double shot)
 • Espresso Macchiato

  90 Leke

  Kafe ekspres me qumesht dhe shkume qumeshti
 • Espresso Macchiato Doppio Latte

  100 Leke

  Espresso with double shot of milk and milk foam
 • Doppio Espresso Macchiato

  170 Leke

  Dopio kafe ekspres me dopio qumesht dhe shkume qumeshti
 • Caffè Latte

  170 Leke

  Kafe ekspres me qumesht
 • American Coffee

  110 Leke

  Espresso topped with hot water
 • American Coffee Latte

  120 Leke

  Espresso topped with hot water and milk
 • Cappuccino Medium

  170 Leke

  Espresso with hot foamed milk
 • Cappuccino Large

  190 Leke

  Espresso with hot foamed milk
 • Cappuccino Chocomel

  210 Leke

  Espresso with hot foamed milk with caramel or chocolate
 • Instant Coffee

  190 Leke

 • hot mochaccino

  200 Leke

Çaj i Ngrohte

 • Organic Tea

  140 Leke

  Pyesni në kasë për llojet e ndryshme të çajrave
 • decaffeinated tea

  230 Leke

  Çaj jeshil i deteinuar
 • Special Organic Tea

  230 Leke

  Oolong / Çaj i bardhe special
 • Hot Matcha Latte

  340 Leke

 • Hot Chai Latte

  340 Leke

Single Origin Coffee

 • Kafja e Muajit – Medellin Supremo

  120 Leke

 • Espresso Gourmet

  130 Leke

  Arabica Coffee
 • Espresso Deka

  120 Leke

  Kafe ekspres pa kafeine (Arabike)
 • Espresso Ethiopia Sidamo

  120 Leke

  Arabica Coffee
 • Espresso Columbia Supremo

  130 Leke

  Arabica Coffee

Turkish Coffee

 • Turkish coffee with milk

  90 Leke

  MULLIRI VJETER® traditional Turkish coffee with milk
 • Turkish Coffee

  80 Leke

  MULLIRI VJETER® traditional Turkish coffee

Hot Chocolate & Creams

 • Krokao

  380 Leke

  topped with Oreo crumbs
 • Salep

  190 Leke

  Turkish hot milk with cinnamon
 • Hot Cocoa

  190 Leke

  Kakao e ngrohtë
 • Berry Hot Cream

  220 Leke

  Krem i ngrohtë me fruta pylli
 • Orange Hot Chocolate

  220 Leke

  Çokollatë e ngrohtë me portokall
 • Caramel Hot chocolate

  220 Leke

  Çokollatë e ngrohtë me karamel
 • white hot chocolate

  200 Leke

  Çokollatë e bardhë e ngrohtë
 • classic hot chocolate

  200 Leke

  Çokollatë klasike e ngrohtë

Cold Blended Beverage

 • Vanilla Frappe Raspberry

  290 Leke

 • Vanilla Frappe Coconut

  290 Leke

 • Vanilla Frappe Blueberry

  290 Leke

 • Iced Chocolate Coffee

  230 Leke

 • Iced Chocolate Classic

  200 Leke

 • Iced Chocolate Caramel

  230 Leke

 • Freppuccino Chocolate

  200 Leke

 • Freddo Mochaccino Chocolate

  210 Leke

 • Freddo Mochaccino Caramel

  210 Lekë

 • Freddo Cappuccino

  170 Leke

 • Freddo Caffe

  170 Leke

 • Frappuccino Caramel

  200 Leke

 • Frappuccino Biscuit

  200 Leke

 • Frappe Milk

  190 Leke

 • Frappe Classic

  190 Leke

Milkshake

 • Strawberry Milkshake

  190 Leke

 • Passion Fruit Milkshake

  190 Leke

 • Orange Milkshake

  190 Leke

 • Lemon Milkshake

  190 Leke

 • Chocolate Milkshake

  190 Leke

 • Caramel Milkshake

  190 Leke

Cold Creams

 • Crema al Caffe

  150 Leke

 • Frozen Yogurt

  200 Leke

  Çokollate-Biskotë / Luleshtrydhe / Mjedër

Mocktail & Soda (non-alcoholic)

 • Ananas Soda

  240 Leke

  Pije jo alkoolike, lehtësisht e gazuar, me shije ananasi
 • Grenadine Soda

  240 Leke

  Pije jo alkoolike, lehtësisht e gazuar, me shije shege
 • Orange Spritz

  210 Leke

  Pije jo alkoolike, lehtësisht e gazuar, me shije portokalli
 • Banana Sunrise

  300 Leke

  Pije jo alkoolike, lehtësisht e gazuar, me shije banana dhe fruta ekzotike
 • Raspberry Spritzer

  300 Leke

  Pije jo alkoolike, lehtësisht e gazuar, me shije mjedre
 • Apple Mint Nojito

  300 Leke

  Pije jo alkoolike, lehtësisht e gazuar, me shije molle jeshile dhe mente

Smoothie

 • Kiwi Smoothie

  370 Leke

 • Strawberry Smoothie

  370 Leke

 • Blackberry Smoothie

  370 Leke

 • Raspberry Smoothie

  370 Leke

Iced Tea

 • Iced Matcha Latte

  350 Leke

 • Iced Chai Latte

  350 Leke

 • Iced Green Tea

  200 Leke

  Çaj i ftohtë jeshil
 • Iced Peach & Apricot Tea

  200 Leke

  Çaj i ftohtë me pjeshkë dhe kajsi
 • Iced Hibiscus Tea

  200 Leke

  Çaj i ftohtë hibiskus

Granita

 • Raspberry Granita

  180 Leke

 • Mango & Lime Granita

  180 Leke

desserts

 • White chocolate glazed donut

  130 Leke

 • Pumpkin Spice Muffin

  130 Leke

  Muffin me Kungull
 • Biskotë me Portokall

  140 Lekë

 • Biskotë Red Velvet

  140 Lekë

 • Raspberry & oat crunchie

  120 Leke

 • Date & oat crunchie

  120 Leke

 • Chocolate chip cookie

  120 Leke

 • Vanilla & chocolate biscuit

  30 Leke

 • Oat & raisin biscuit

  80 Leke

 • Cinammon & walnut biscuit

  30 Leke

 • Fitbar

  120 Leke

 • Brownie cookie

  140 Leke

 • Mixed seeds & raisin florentine

  110 Leke

 • Soft matcha & raspberry cookie

  170 Leke

 • Soft lemon cookie

  170 Leke

 • Pistachio cream filled donut

  130 Leke

 • Petull e Veshur me Çokollate & Lajthi

  130 Leke

 • Strawberry filled donut

  130 Leke

 • Caramel glazed donut

  130 Leke

 • Berry filled donut

  130 Leke

 • Chocolate hazelnut muffin

  120 Leke

 • lemon cupcake

  170 Leke

 • beet cupcake

  170 Leke

 • Mojito cupcake

  170 Leke

 • Strawberry cupcake

  170 Leke

 • Vanilla cupcake

  170 Leke

 • Cacao Cupcake

  170 Leke

 • Raisin Muffin

  120 Leke

 • Custard cream croissant

  140 Leke

 • Chocolate croissant

  120 Leke

 • Custard cream filled donut

  130 Leke

 • Petull e Mbushur me Çokollate & Lajthi

  130 Leke

Sandwiches

 • Tost me Pancete & Veze te Pjekur

  280 Leke

  Pancete derri, veze e pjekur ne furre, majoneze, piper, kripe
 • Schiacciata

  320 Leke

  Proshute cotto, djathe kaçkavall, majoneze
 • Ciabatta me Perime

  290 Leke

  Patellxhan, spec, kungull, djathe kaçkavall, pesto borziloku, ereza, krem djathi
 • Burger Vegjetarian

  320 Leke

  Qofte vegjetariane, kastravec turshi, speca te kuq te pjekur, fare lulekuqe, majoneze me chives
 • Falafel Burger

  320 Leke

  Qofte libaneze me qiqra, proshute pule, djathe cheddar, salce toum & majoneze, fara luledielli, fara lini
 • Rustic panini

  340 Leke

  Sallam Milano, djathë Emental, spec i kuq, lakër e bardhë
 • Mediterranea

  250 Leke

  Speca, paté ulliri, djathe i bardhe, ereza, krem majoneze, fare lulekuqe
 • Chicken prosciutto & potatoes panini

  250 Leke

  Proshute pule, djathe gouda, krem patate, ereza, krem majoneze, fara luledielli & lini
 • Milano Whole Wheat Bread

  260 Leke

  Milano viçi, gouda, ereza, krem patellxhani, krem djathe bebe, fara miks
 • Buke Qumeshti Mortadella

  320 Leke

  Sallam mortadella derri, mocarela, djathe kaçkavall, krem djathi bebe, pesto borziloku, fara susami
 • Chicken prosciutto toast

  280 Leke

  Proshute pule, gouda, krem djathi