Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

Koha me e mrekullueshme e vitit ka mberritur.

Kete fundvit, ne duam t’ju themi se sa mirenjohes jemi per cdo moment qe kemi ndare se bashku. Fale dashurise suaj te vazhdueshme, familja Mulliri Vjeter po ia del dhe po rritet cdo dite e me shume. Ashtu si ne, shfrytezojeni edhe ju kete periudhe per te reflektuar dhe festuar sukseset e ketij viti me te dashurit tuaj. Ne ju mirepresim per te kaluar nje tjeter vit te paharrueshem dhe ju urojme te mbusheni plot buzeqeshje, kenaqesi, harmoni, dhe paqe.

Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri nga Mulliri Vjeter!