Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

KAFE E FRESKET.
NE AMBIENTET TUAJA.

Delivery & Payment
All over Albania
150 Lekë brënda qytetit të Tiranës dhe 280 Lekë për çdo zonë tjetër. Për dërgesat mbi 2kg, kostoja rritet me 25 lekë / kg.
Fast Delivery
Dorëzimi brënda 24h në Tiranë dhe 48 orë në çdo zonë tjetër.
Where you are
Korrieri ju kontakton dhe pakoja mbërrin në ambientet tuaja.
Cash Payment
Ju paguani me para në dorë (cash) në momentin që merrni porosinë.
Çaj
Mbi 15 lloje çajrash organikë
Çokollata & Biskota
Campbells, Stroopwafels, Lindt etj.

Për porosi, kontaktoni: