Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

We believe that the success of our company is a result of our hard-working team. Passion, determination, commitment, preparedness, and integrity are the principles that have fed the soul of Mulliri Vjeter for 25 years.

We welcome dynamic team players who look for challenging careers. Every employee is a valuable treasure to us, and we feel the urge to provide competitive compensation, a happy workplace, and plenty of opportunities for growth to each one of them.

Nëse jeni të interesuar të jeni pjesë e një kompanie që është e fokusuar në bërjen e përditshmërisë  të veçantë për klientët dhe ekipin tonë, “Mulliri Vjetër” është kompania e duhur për ju.
INTERESTED IN JOINING THE TEAM?
Please send your resume, headshot, and the job position you are applying for via e-mail at info@mullirivjeter.com. We will reach out to you if you are a match for the position. hra@mullirivjeter.com. Të gjitha aplikimet do të lexohen brenda një kohe të shkurtër por vetëm kandidatët më të favorizuar do të  njoftohen me e-mail.