Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
 

Menu

TË NGROHTA

Espresso

 • AMERICAN COFFEE

  100 LEKE

  Kafe Ekspes e perziere me uje te nxehte
 • Mochaccino Toffee Nut

  200 LEKE

 • AMERICAN COFFEE LATTE

  100 LEKE

  Kafe Ekspes e perziere me uje te nxehte dhe qumesht
 • Espresso

  60 Leke

  Kafe Ekspres Miscela Arabica Mulliri Vjeter
 • CAPPUCCINO MEDIUM

  130 leke

  Kafe Ekspes me qumesht te grohte kremoz
 • Doppio Espresso

  120 leke

  Dy Kafe Ekspres Miscela Arabica Mulliri Vjeter
 • CAPPUCCINO LARGE

  150 leke

  Kafe Ekspes me qumesht te grohte kremoz
 • ESPRESSO MACCHIATO

  70 Leke

  Kafe Ekspres me qumesht dhe shkume qumeshti
 • Cappuccino Chocomel

  150 LEKE

  Kafe Ekspes me qumesht te grohte kremoz me Karamel ose Çokollatë
 • ESPRESSO MACCHIATO DOPPIO LATTE

  80 leke

  Kafe Ekspes me Dopio qumesht dhe shkume qumesht
 • Filter Coffee

  100 LEKE

 • DOPPIO ESPRESSO MACCHIATO

  140 LEKE

  Dopio Kafe Ekspres me Dopio qumesht dhe shkume qumeshti
 • Instant Coffee

  150 LEKE

 • Caffè latte

  130 leke

  Kafe Ekspres me qumesht
 • Mochaccino Hot

  150 LEKE

TEA

 • Organic Tea

  100 LEKE

  Caj Organik. Pyesni në kasë për të përzgjedhur ndërmjet 25 llojeve të disponueshme.
 • Deteinated Green Tea

  200 LEKE

  Çaj jeshil i deteinuar

Single Origin Coffee

 • Columbia Supremo

  80 leke

  Shije e balancuar me aciditet të ulët, aromë të fortë dhe të qëndrueshme.
  Kafja e muajit - Çmim promocional
 • ESPRESSO NEPAL

  100 leke

  Kafe ekspres Nepal (Arabike)
 • ESPRESSO GOURMET

  100 leke

  Kafe ekspres Gourmet (Arabike)
 • ESPRESSO DEKA

  100 leke

  Kafe ekspres Deka (Arabike)
 • Espresso Santos Cerrado Dulce

  100 LEKE

  Kafe ekspres Santos Cerrado Dulce (Arabike)
 • Espresso Nicaragua Maragogype

  120 LEKE

  Kafe ekspres Nicaragua Maragogype (Arabike)
 • Espresso Ethiopia Sidamo

  90 LEKE

  Kafe ekspres Ethiopia Sidamo (Arabike)
 • Espresso Columbia Supremo

  100 LEKE

  Kafe ekspres Columba Supremo (Arabike)

Kafe Turke

 • Kafe turke me qumësht

  70 LEKE

  Kafe Turke Tradicionale Mulliri Vjeter me qumësht
 • Kafe Turke

  60 Leke

  Kafe Turke Tradicionale Mulliri Vjeter

Hot Chocolate & Creams

 • Salep

  150 LEKE

  Pije e ngrohtë aromatike
 • Hot Cocoa

  150 LEKE

  Kakao e ngrohtë
 • Delizia al Caffe

  170 LEKE

  Krem i ngrohtë me shije kafeje
 • Crema Calda ai Frutti di Bosco

  170 LEKE

  Krem i ngrohtë me fruta pylli
 • Hot Chocolate Arancia

  170 LEKE

  Çokollatë e ngrohtë me portokall
 • Hot Chocolate Caramel Mou

  170 LEKE

  Çokollatë e ngrohtë me karamel
 • Hot Chocolate White

  150 LEKE

  Çokollatë e bardhë e ngrohtë
 • Hot Chocolate Classica

  150 LEKE

  Çokollatë klasike e ngrohtë

TË FTOHTA

Cold Blended Beverage

 • Vanilla Frappe Raspberry

  200 LEKE

 • Vanilla Frappe Coconut

  200 LEKE

 • Vanilla Frappe Blueberry

  200 LEKE

 • Iced Chocolate Coffee

  200 LEKE

 • Iced Chocolate Classic

  170 LEKE

 • Iced Chocolate Caramel

  200 LEKE

 • Freddo Mochaccino Chocolate

  150 LEKE

 • Freddo Mochaccino Caramel

  150 LEKE

 • Freddo Cappuccino

  130 LEKE

 • Freddo Caffe

  130 LEKE

 • Frappuccino Chocolate

  150 LEKE

 • Frappuccino Caramel

  150 LEKE

 • Frappuccino Biscuit

  150 LEKE

 • Frappe Milk

  150 LEKE

 • Frappe Classic

  150 LEKE

Milkshake

 • Strawberry Milkshake

  150 LEKE

 • Passion Fruit Milkshake

  150 LEKE

 • Orange Milkshake

  150 LEKE

 • Lemon Milkshake

  150 LEKE

 • Chocolate Milkshake

  150 LEKE

 • Caramel Milkshake

  150 LEKE

Mocktail & Soda

 • Ananas Soda

  170 LEKE

  Pije jo alkolike, lehtësisht e gazuar, me shije anansi
 • Grenadine Soda

  170 LEKE

  Pije jo alkolike, lehtësisht e gazuar, me shije shege
 • Orange Spritz

  150 LEKE

  Pije jo alkolike, lehtësisht e gazuar, me shije portokalli
 • Banana Sunrise

  230 LEKE

  Pije jo alkolike, lehtësisht e gazuar, me shije banana dhe fruta ekzotike
 • Raspberry Spritzer

  230 LEKE

  Pije jo alkolike, lehtësisht e gazuar, me shije mjedre
 • Apple Mint Nojito

  230 LEKE

  Pije jo alkolike, lehtësisht e gazuar, me shije molle jeshile dhe mente

Smoothie

 • Strawberry & Orange Smoothie

  200 LEKE

 • Banana & Apple Smoothie

  200 LEKE

Iced Tea

 • Iced Green Tea

  170 LEKE

  Çaj i ftohtë jeshil
 • Iced Peach & Apricot Tea

  170 LEKE

  Çaj i ftohtë me pjeshkë dhe kajsi
 • Iced Hibiskus Tea

  170 LEKE

  Çaj i ftohtë hibiskus

Granita

 • Raspberry Granita

  150 LEKE

 • Mango & Lime Granita

  150 LEKE

USHQIM

Embëlsira

 • Custard Filling Croissant

  120 LEKE

  Croissant i mbushur me krem pastiçerie
 • Cupcake Lemon

  70 leke

 • Apricot Croissant

  120 LEKE

  Croissant i mbushur me marmalatë kajsie
 • Banana Muffin

  80 leke

  Kek i cili ka në bazë brumin e përftuar nga fruti i vërtet i bananes
 • Muffin me Fruta të thata

  70 Leke

  Kek si i shtepise, fruta te thata, pa mbushje
 • Cereals & Honey Croissant

  130 LEKE

  Croissant me drithëra dhe mjaltë
 • Carrot Ginger Muffin

  80 leke

  Kek i cili ka në bazë brumin e përftuar nga fruti i karrotës dhe mollës jeshile për ti dhënë butësinë e duhur kekut dhe xhinxher të grirë për një shije të freskët
 • Muffin me Çokollatë dhe Nutella

  70 Leke

  Kek si i shtepise me copa cokollate dhe i mbushur me nutella
 • Cereals & Orange Croissant

  130 LEKE

  Croissant me drithëra dhe portokall
 • Petulla të veshura me Çokollatë

  80 leke

  Petulla të veshura me çokollate, pa mbushje. Mund te permbaje gjurme te frutave me levozhge
 • Intreccio Lampone

  120 LEKE

  Sfoliatë gërshetë me marmalatë mjedre
 • Petulla të mbushura me Nutella

  80 leke

  Petulla të veshura me çokollate, te mbushura me nutella.

 Sanduiç dhe Tost

 • Mediterranea

  140 leke

  Panine misri, mayoneze, curry, djath i bardhe, spec, rigon, pate ulliri, vaj ulliri, ullinj te zinj
 • Bukë patate me proshutë pule

  140 leke

  Panine me patate dhe fara lule dielli, mustarde, mayoneze, curry, proshute pule, djathe guda
 • Integrale Milano

  150 leke

  Buke integrale me fara, patellxhane, vaj ulliri, djath bebe, sallam Milano viçi
 • Fokaçe Milano

  170 leke

  Buke fokace, sallam milano derri, grana, philadelphia, pesto ulliri
 • Ciabatta Perime

  140 leke

  Buke ciabatta, philadelphia, pecorino romano, kungull, patellxhane, piperke, domate, majdanoz, koper, nenexhik, hudher, uthull molle
 • Bukë qumështi Mortadella

  150 LEKE

  Bukë qumështi, pesto borziloku, djath bebe, djath provolone, mozzarella të freskët, mortadella
 • Tost me pancete

  120 leke

  Buke tosti, krem djathi, djath gouda, pancete
 • Tost me proshutë pule

  120 leke

  Buke tosti, krem djathi, djath gouda, proshute pule