Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

ÇfarĂ« bĂ«jmĂ« ne?

Atë që dimë të bëjmë më mirë. Kafe

Prandaj kujdesemi që gjithmonë t'ju ofrojmë:

01Kafe cilësore

Gjithçka nis me pĂ«rzgjedhjen e kafesĂ« kokĂ«rr jeshile. QĂ« tĂ« bĂ«sh kafe tĂ« mirĂ« duhet tĂ« zgjedhĂ«sh llojet mĂ« cilĂ«sore tĂ« kafesĂ« dhe ne gjithmonĂ« e bĂ«jmĂ«. NjĂ« fjalĂ« e urtĂ« thotĂ« “ÇtĂ« mbjellĂ«sh, do tĂ« korrĂ«sh”

02Ambjente të bukura

Ne kujdesemi që ambjentet tona të kenë dizajn unik ku çdo detaj është i shumë rëndësishëm. Ne e ndjekim kohën dhe trendin e momentit por të ndërthur me traditën, prandaj ambjentet tona i përshtaten të gjitha grupeve shoqërore ku gjithsecili e gjen veten komod.

03Shije

Nuk mjafton vetĂ«m tĂ« kesh gjetur kafen mĂ« cilĂ«sore pĂ«r tĂ« pasur shijen mĂ« tĂ« mirĂ«. EshtĂ« raporti pĂ«rsosur i sasisĂ« sĂ« kulturave tĂ« ndryshme tĂ« kafesĂ« qĂ« pĂ«rzjehen i cili e bĂ«n kafen tonĂ« tĂ« veçantĂ« dhe kaq tĂ« dashur nga klientet. Ju mund tĂ« na pyesni por ne nuk do t’jua tregojmĂ«. EshtĂ« sekreti i ynĂ«.

c

Application

Use our application.

Me aplikacionin Barista mund të personalizoni pijet tuaja, duke përshtatur sasinë e kafesë, çajit, ujit ose qumështit, si dhe sasinë e sheqerit. Ju mund të bëheni barist dhe të krijoni kombinimet tuaja nga kudo që jeni !

r

Kafe Ekspres

Zbuloni te gjithe gamen e kafes tone Ekspres per perdorim profesional dhe shtepiak.

d

Kafe Turke

Kafja Turke është zemra e kompanisë tonë. Tashmë ajo gjëndet kudo në shqipëri por jo vetëm ...

d

Bluar sipas deshirës suaj.

Kafeja pergatitet ne menyra te ndryshme dhe me makineri te ndryshme. Secila nga keto teknika kerkon nje bluarje te vecante. Ne dyanet tona do te mund te perzgjidhni jo vetem llojin e kafes qe ju pershtat me shume por edhe bluarjen qe i pershtatet makinerive tuaja te pergatitjes se kafese si: Ekspres, Turke, Moka, Filter, French press etj.

d

Kafe me Cialde dhe Kapsule

Tashme kafja ekspres nuk eshte nje eksluzivitet i bareve dhe kafeneve, te cilet kane ekspresa profesionale dhe bariste te miretrjnuar. Tashme gjithsecili mund ta pergatisi vete nje kafe shume te mire ekspres ne zyre ose ne shtepi. Ne ju ofrojme cialde dhe kapsula per disa lloje eskpresesh. Informohu prane dyqanit tone me te afert se kush nga kapsulat tona i pershtatet makines suaj ekspres.

Provoni kafen më të mirë Shqiptare

Prej më shumë se 20 vitesh, klientët tanë e kanë vlerësuar mundin dhe përkushtimin tonë duke e kthyer kafen Mulliri Vjeter Turke në kafen më të dashur për shqipëtarët.

Zgjedhja e pare e klienteve tane

10 Artikujt me të kerkuar

What Happens Here

Read our latest news

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh at neque eleifend tristiqu...

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh at neque eleifend tristiqu...