Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
Mulliri® Espresso India 10 Kapsula Nespresso Original® Compatible

390.00 L

Një prej kafeve robusta më cilësore në mbarë botën, me aciditet të ulët dhe intensitet të lartë. Nuancat pikante i lënë vendin pas-shijes së çokollatës, në një filxhan kremoz të dedikuar për adhuruesit e kafeinës.

Categories: , ,