Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Mulliri® Espresso Ristretto 20 Kapsula Nespresso Original® Compatible

Categories: , , ,

Përshkrim

Kafe Ekspres në kapsulë monodozë një përdorimshe.

Të përshtatshme për makineritë Nespresso Original®*.

*Marka tregtare nuk i përket kompanisë Mulliri i Vjeter Shpk dhe firmave të lidhura me të.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mulliri® Espresso Ristretto 20 Kapsula Nespresso Original® Compatible”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *