Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Mulliri® Espresso Ristretto 20 Kapsula Nespresso Original® Compatible

Categories: , , ,

Description

Single-serve FAP coffee capsules.

Të përshtatshme për makineritë Nespresso Original®*.

*Marka tregtare nuk i përket kompanisë Mulliri i Vjeter Shpk dhe firmave të lidhura me të.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mulliri® Espresso Ristretto 20 Kapsula Nespresso Original® Compatible”

Your email address will not be published. Required fields are marked *