Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Mulliri ne komunitet

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Kompania e kafes “Mulliri i Vjetër”, në muajin tetor, iu bashkua fushatës për të kontribuar në ndërgjegjësimin e zbulimit të hershëm të kancerit të gjirit. Në të gjithë rrjetin e dyqaneve “Mulliri Vjetër” u vëndosen kuti xhami shoqëruar me një poster shpjegues dhe vulë  “Mulliri Vjetër”...