Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Author: Xhensara Hysa

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Festa e Halloween-it nuk mund të kalonte pa lënë gjurmën e saj edhe në rrjetin e dyqaneve “Mulliri Vjetër”. Me rastin e kësaj feste u realizua një fushatë promocionale në social media e pagëzuar me emërtimin “Giveaway”. Kjo fushatë funksiononte vetëm nëse do të ndiqeshin me...

[vc_row][vc_column width="1/2"][vc_column_text]Edicioni i  11 i ndarjes së çmimeve nga Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë bëri bashkë dhjetra personalitete të botës së biznesit ,medias, artit por edhe politikës. Në një mbrëmje gala me të ftuar të veçantë, dekor të kuruar dhe surpriza nata e 14 dhjetorit u...

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Kompania e kafes “Mulliri i Vjetër”, në muajin tetor, iu bashkua fushatës për të kontribuar në ndërgjegjësimin e zbulimit të hershëm të kancerit të gjirit. Në të gjithë rrjetin e dyqaneve “Mulliri Vjetër” u vëndosen kuti xhami shoqëruar me një poster shpjegues dhe vulë  “Mulliri Vjetër”...